BiRiCiK-NeFrEtiM & NaRbOnNTuRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalliAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selamlar Site yönetimi

2 posters
YazarMesaj
CaN
biricik_nefretim Üyesi
biricik_nefretim Üyesi

Erkek
Meslek/Hobi : Müzik
Takım : BJk

Selamlar Site yönetimi Empty
MesajKonu: Selamlar Site yönetimi   Selamlar Site yönetimi Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 6:19 pm

Selamlar Site yönetimi

Aslinda sizin gibi emek hirsizlarina selam vermek caiz degil biliyormusunuz baska sitelerin ve kisilerin emeklerini hice sayarak onlarin emeklerini sanki kendiniz hazirlamis veya kendiniz emek vermis gibi burada paylasima sunmak ne derece yakisiyor sizlere bilmiyorum.

Ben www.radyocandan.com ve www.canboard.org nun kurucu admini CaN sizlere 24 saat müsade veriyorum buradaki sunulan linklerin kaldirilmasi icin 24 saat sonra tekrar kontrol edecegim sayet bu uyarim dikkate alinmayacak olursa o zaman olabilecek olaylardan ben sorumlu olmayacagim.
NOT: www.radyocandan.com ve www.canboard.org

Linklerinin kalkmasini önemle rica etmekteyim

Sevgilerimle CaN
http://www.radyocandan.com
biricik_nefretim
Admin
Admin
biricik_nefretim

Erkek
Meslek/Hobi : Ögrenci/Bilgisayar
Takım : Galatasaray

Selamlar Site yönetimi Empty
MesajKonu: Geri: Selamlar Site yönetimi   Selamlar Site yönetimi Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 9:42 pm

ulan pu$t her yere yazmi$sin b unu anladik bi kere yaz dogabiliceklerden ben de sorumlu deilim ha ona gore (sana bu yazdiklarindan sonra az kalaylayan olmaz hani) yuru i$ini be
http://www.biricik-nefretim.yetkin-forum.com

Selamlar Site yönetimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Oyunlari