BiRiCiK-NeFrEtiM & NaRbOnNTuRK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalliAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Lider tamamlamak isterdik"

2 posters
YazarMesaj
$eKeR-OgLaN
Moderatör
Moderatör
$eKeR-OgLaN

Erkek
Meslek/Hobi : yok
Takım : Galatasaray

"Lider tamamlamak isterdik" Empty
MesajKonu: "Lider tamamlamak isterdik"   "Lider tamamlamak isterdik" Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 3:56 pm

"Lider tamamlamak isterdik" Ahmetakcan001b_2312

Turkcell Süper Lig'in ilk yarı kapanış mücadelesinde Galatasaray, deplasmanda Gençlerbirliği OFTAŞ'la golsüz berabere kaldı.

Karl Heinz Feldkamp'ın yokluğunda takımın başında olan Ahmet Akcan, Kalli'nin grip olduğunu ve tedavisinin Almanya'da sürdüğünü ifade ederken, detaylı bir açıklama yapmazken, durumunu kulüp doktorlarından öğrenebileceğini belirtti.

Sezona, teknik heyet ve kadro olarak diğer takımlara göre en büyük değişikliğe gidenin Galatasaray olduğunu ifade eden Akcan, bir çok karşılaşmayı da sakatlıklardan dolayı eksik tamamladıklarını hatırlatarak, OFTAŞ karşılaşmasının ardından ilk yarıyı lider olarak tamamlamak istediklerini ama bunu başaramadıklarını söyledi.

Gençlerbirliği OFTAŞ'ın, kendilerini oynatmamak için mücadele ettiğini, bunu da sürekli baskı yaparak yaptıklarını belirterek, OFTAŞ'ın kendilerine oyun kurmaya şans tanımadıklarını belirtti.
http://www.bozkurt-41.skyblog.com
gokhan
Admin
Admin
gokhan

Erkek
Meslek/Hobi : futbol
Takım : galatasaray

"Lider tamamlamak isterdik" Empty
MesajKonu: Geri: "Lider tamamlamak isterdik"   "Lider tamamlamak isterdik" Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 8:41 pm

salaklar ee niye kazan madiniz :S
http://ultraslan41.skyblog.com

"Lider tamamlamak isterdik"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jim Jones "We Fly High" REMIX feat. T.I., Diddy, J
» DA'ONE"VOTE OU CREVE" feat alpha 5.20, poison